שער הדולר :    שער היורו :   | מזג אוויר: השירות המטאורולוגי |    המראות ונחיתות:   נתב"ג TLV    |    קנדי JFK     |     לה גרדיה' LGA     |  נוארק EWR

פרופיל חברה

באוויר, בים וביבשה
אחים ביבאס מתמחה בתחומי השילוח האווירי, הימי והיבשתי, מעל 60 שנות פעילות שבה החברה הציבה
את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של מצוינות וחדשנות, nגוון השירותים המקיף וצוות מומחי השילוח המובילים,
שמו את אחים ביבאס לבחירה 
של הגופים המובילים ישראל ולנציגה הבלעדית של ענקית השילוח GAC. 
אחים ביבאס הינה חברה בינלאומית, המונה סניפים גם בארצות הברית, באירופה ובמזרח הרחוק.

תחנה אחת לשילוח
מערך השירותים של אחים ביבאס מקיף את כל הצרכים של חברות וארגונים: החל משילוח אווירי וימי והובלה יבשתית, דרך לוגיסטיקה מתקדמת ועד לעמילות מכס. החברה מתמחה בהובלה של כל סוגי החומרים (לרבות חומרים מתכלים, רגישים ומסוכנים), ומספקת שירותי אחסנה ומגוון שירותים מיוחדים – הובלה מדלת לדלת, משלוחים מיוחדים, קונסולידציה, צד ג′ ורבים אחרים.

מקצוענות בהתאמה אישית
צוות מומחי השילוח של אחים ביבאס מלווה באופן אישי את תהליך ההתקשרות לכל אורך הדרך, החל משלב התכנון ועד להגעת המשלוח ליעדו. כל השירותים מותאמים באופן אישי לכל לקוח, בהתאם לצרכיו ולמטרותיו, כדי להבטיח את התוצאות הטובות ביותר.

מתקדמים להצלחה
בלב מערך התפעול של אחים ביבאס ניצבת מערכת ממוחשבת מתקדמת, המחוברת לכל הגופים המעורבים בתהליך השילוח ומספקת מידע חיוני בזמן אמת. כחלק מתפיסת העולם הדינמית, מקפידה אחים ביבאס לקיים קורסים וסדנאות שוטפים עבור עובדי החברה, כדי להבטיח עדכנות מלאה בכל המתרחש בעולם השילוח.

בכל מקום, בכל זמן
אחים ביבאס פועלת בכל רחבי העולם. לחברה סניפים בצירי הסחר העולמיים המרכזיים, לצד רשת של סוכנים מקומיים מובילים בכל ארצות היעד. כמו כן, משמשת אחים ביבאס כנציגתה הבלעדית של GAC בישראל. חברת GAC העולמית הינה אחת מחברות השילוח המובילות בעולם, המספקת שירותים למאות יעדים נבחרים.


בחברה טובה
הפעילות הענפה של אחים ביבאס בתחום השילוח זיכתה אותה בחברות הן ב-IATA, הן ב-FIATA והן בלשכת המסחר הישראלית. בזכות ההקפדה על ערכי מצוינות לאורך שנים ארוכות, בחרו הארגונים המרכזיים בישראל להשתמש במערך השירותים של החברה:
עיצוב ובניה שטיבל.קום